ترجمه تخصصی مقاله و کتاب علمی در تمامی رشته‌های دانشگاهی

ساخت وبلاگ
چکیده : با افزایش رشد علمی کشور و همچنین افزایش تعداد دانشجویان، پژوهشگران و اساتید دانشگاه‌ها در طول د... با عنوان : ترجمه تخصصی مقاله و کتاب علمی در تمامی رشته‌های دانشگاهی بخوانید :

با افزایش رشد علمی کشور و همچنین افزایش تعداد دانشجویان، پژوهشگران و اساتید دانشگاه‌ها در طول دو دهه اخیر نیاز به ارتباط گسترده‌تر با مراکز علمی دنیا بیشتر شده است و ترجمه تخصصی مقاله و کتاب علمی نیز توسط موسسات و مترجمین افزایش یافته است. نتیجه این رشد علمی، افزایش چشمگیر تعداد مقالات چاپ شده توسط محققان ایرانی در مجلات معتبر دنیا و همچنین بیشتر شدن تعداد کتاب‌های چاپ شده توسط محققان و دانشمندان ایرانی به زبان‌های علمی دنیا از جمله زبان انگلیسی است. هم اکنون محققان ایرانی به عنوان ویراستار یا نویسنده همراه در نگارش کل یک کتاب یا نگارش برخی از فصول کتاب‌های معتبر علمی مشغول به همکاری با مجامع علمی بزرگ هستند.

از سوی دیگر افزایش تقاضا برای دسترسی به علوم روز دنیا سبب شده است که هر ساله تعداد بسیار زیادی کتاب و مقاله از زبان‌های مختلف دنیا به خصوص زبان انگلیسی به زبان فارسی ترجمه شود. تمامی این موارد حجم عظیمی از تقاضا را در حوزه ترجمه ایران به وجود آورده است. به همین دلیل موسسه نیتیو پیپر در سال‌های اخیر گروه بزرگی از مترجمین و پژوهشگران برجسته را در رشته‌های علمی مختلف تشکیل داده است تا بتواند خدمات با کیفیتی به جامعه دانشگاهی و علمی ایران ارائه دهد. در ادامه با خدمات این موسسه در حوزه ترجمه تخصصی مقاله و کتاب علمی در تمامی رشته‌های دانشگاهی آشنا خواهید شد.

 

ادامه مطلب را در سایت ترجمه نیتیو بخوانید

 

...
نویسنده : مهرداد بازدید : 55 تاريخ : پنجشنبه 7 تير 1397 ساعت: 16:30