چاپ مقاله در مجلات علمی

ساخت وبلاگ
چکیده : برای چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی اولین قدم آنست که محقق اصول نگارشی مقاله را که استانداردهای و... با عنوان : چاپ مقاله در مجلات علمی بخوانید :

برای چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی اولین قدم آنست که محقق اصول نگارشی مقاله را که استانداردهای واحدی دارد رعایت نماید. به این معنی که از نظر علمی مشکل روش پژوهشی نداشته باشد. برای اینکه مجله مناسب برای مقاله خود پیدا نمایید بهترین کار جستجوی کبید واژگان مقاله خود در موتور جستجوی گوگل اسکولار می‌باشد. شما در این فضا می‌توایند کلید واژگان خود را به دو زبان جستجو کنید. در حالت اول کلید واژه خود را به زبان فارسی جستجو می‌کنید و می‌توانید با محدود کردن تاریخ جستجو از تازه ترین یا از قدیمی ترین تا تازه‌ترین به مجلات قدیمی و جدید دست پیدا نمایید.

باید ذکر کنیم که در این شکل نام مجله به تنهایی در جستجوی شما پدیدار نخواهد شد بلکه به مقالاتی که در حیطه کلید واژگان شما توسط محققان قبلی انجام شده است دسترسی خواهید داشت اما از آنجاکه این مقالات در مجلات چاپ شده هستند شما می توانید به نام مجله چاپ شده که معمولاً در بالای مقاله درج می‌شود دسترسی داشته باشید. ناگفته نماند که برخی از مقالات غیرقابل دسترسی هستند به این مفهوم که برای دسترسی به مقاله الزاما باید پسورد و نام کاربری دانشگاهی داشته باشید یا آن مقاله را خریداری نمایید. اما در حقیقت نیازی به چنین کاری ندارید. شما صرفا با کلیک بر روی نتایج جستجو می توانید چکیده مقاله را مشاهده کنید و در چکیده مقاله تمامی اطلاعات حتی آدرس وب سایت مجله را می‌توانید مشاهده نمایید.

 

سایت چاپ مقاله و پذیرش مقاله اوج دانش را مشاهده کنید

 

...
نویسنده : مهرداد بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 23 آبان 1397 ساعت: 12:57