دانلود لیست مجلات ایرانی آی اس آی ISI یا کلاریویت آنالیتیکس در سال ۲۰۱۸

ساخت وبلاگ
چکیده : پژوهشگران، اساتید و دانشجویان ایرانی می‌توانند برای دانلود لیست مجلات ایرانی آی اس آی ISI یا کل... با عنوان : دانلود لیست مجلات ایرانی آی اس آی ISI یا کلاریویت آنالیتیکس در سال ۲۰۱۸ بخوانید :

پژوهشگران، اساتید و دانشجویان ایرانی می‌توانند برای دانلود لیست مجلات ایرانی آی اس آی ISI یا کلاریویت آنالیتیکس در سال ۲۰۱۸ از سایت نیتیو پیپر اقدام نمایند. موسسه ISI یا موسسه اطلاعات علمی (Institute for Scientific Information) در سال ۱۹۶۰ توسط یوجین گارفیلد از دانشگاه پنسیلوانیا تاسیس شد. این موسسه در سال ۱۹۹۲ به شرکت تامسون فروخته شد و این شرکت نیز در سال ۲۰۰۲ با شرکت رویترز ادغام شد و موسسه تامسون رویترز شکل گرفت.

برای سال‌های طولانی لیست مجلاتی که توسط موسسه ISI سابق و بعدها تامسون رویترز منتشر می‌شد به عنوان یک مرجع قابل اعتماد برای شناسایی مجلات علمی معتبر به کار می‌رفت. در سال ۲۰۱۶ شرکت تامسون رویترز بخش علمی خود را به شرکت کلاریویت آنالیتیکس (Clarivate Analytics) فروخت. بنابراین هم اکنون لیست مجلات معتبر ISI با نام جدید خود یعنی لیست مجلات کلاریویت آنالیتیکس منتشر می‌شود.

موسسه کلاریویت آنالیتیکس یا ISI سابق در هر سال هزاران مجله علمی را از سراسر دنیا مورد ارزیابی قرار می‌دهد و مجلاتی که معیارهای این موسسه را داشته باشند به لیست مجلات معتبر این موسسه راه پیدا می‌کنند. هم اکنون بیش از ۱۸ هزار مجله در لیست مجلات کلاریویت آنالیتیکس یا ISI فهرست شده است که برخی از آن‌ها که دارای اعتبار بالاتری هستند و ضریب تاثیر دارند در پایگاه وب آف ساینس (WoS) نمایه می‌شود.

 

ادامه مطلب را در سایت پذیرش مقاله و ترجمه نیتیو بخوانید

 

...
نویسنده : مهرداد بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت: 20:18